Způsoby plateb

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je možná pouze při osobním odběru našich odběrných místech.
(U firmy je potřeba uvést název firmy, IČ, DIČ - pokud jste plátci DPH)
Faktura s dokladem o zaplacení Vám bude předána na odběrném místě 

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platba bankovním převodem

Pokud v objednávce vyberete  platbu bankovním převodem, vyčkejte na informativní e-mail o naskladnění Vámi objednaného zboží. Poté je možno objednávku uhradit. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš účet, o expedici zboží Vás rovněž informujeme e-mailem. Pokud do 48 hodin od zaplacení od nás tuto informaci neobdržíte, prosím ihned nás kontaktujte.

Platbu po dodání zboží nelze akceptovat firmě, která nenakoupila zboží u naší firmy více než třikrát nebo která je v platební neschopnosti. Neplatí pro státní instituce, školy a školky.

Platba dobírkou

Pokud v objednávce vyberete platbu dobírkou, bude Vaše úhrada probíhat v hotovosti při doručení zboží dopravní společností. Spolupracujeme se společností InTime a Smluvním dopravcem. V den expedice zboží jste informováni e-mailem o tom, že Vaše zásilka byla odeslána na Vaši adresu. Pokud do 24 hodin od obdržení e-mailové zprávy zásilku neobdržíte, prosím kontaktujte nás.