Způsoby plateb

Vážení zákazníci,

na základě pokynu od Heureky, jsme byli nuceni dočasně omezit/vypnout možnost dobírky u zásilek. Důvodem je omezení plateb v hotovosti při přebírání zásilek od dopravců. Pokyn Heureky přetiskujeme viz níže. Týká se všech 38 100 online obchodů v ČR: 

Vážení partneři,

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme na Heurece (CZ i SK) od dnešního dne pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tyto varianty nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z obchodů.

Žádáme vás tímto o úpravu feedu i z vaší strany a prosíme o deaktivaci dobírek a hotovostních plateb při převzetí, pokud jste tak již neudělali ze své vlastní iniciativy. Upřednostňujte prosím online platební metody. Toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci.

Přejeme hodně zdraví a v případě jakýchkoli dotazů nám napište na podporu nebo se ozvěte vašemu kontaktu v Heurece. Rádi vám se vším pomůžeme.

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je možná pouze při osobním odběru našich odběrných místech.
(U firmy je potřeba uvést název firmy, IČ, DIČ - pokud jste plátci DPH)
Faktura s dokladem o zaplacení Vám bude předána na odběrném místě 

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platba bankovním převodem

Pokud v objednávce vyberete  platbu bankovním převodem, vyčkejte na informativní e-mail o naskladnění Vámi objednaného zboží. Poté je možno objednávku uhradit. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš účet, o expedici zboží Vás rovněž informujeme e-mailem. Pokud do 48 hodin od zaplacení od nás tuto informaci neobdržíte, prosím ihned nás kontaktujte.

Platbu po dodání zboží nelze akceptovat firmě, která nenakoupila zboží u naší firmy více než třikrát nebo která je v platební neschopnosti. Neplatí pro státní instituce, školy a školky.

Platba dobírkou

Pokud v objednávce vyberete platbu dobírkou, bude Vaše úhrada probíhat v hotovosti při doručení zboží dopravní společností. Spolupracujeme se společností InTime a Smluvním dopravcem. V den expedice zboží jste informováni e-mailem o tom, že Vaše zásilka byla odeslána na Vaši adresu. Pokud do 24 hodin od obdržení e-mailové zprávy zásilku neobdržíte, prosím kontaktujte nás.